Přidej se

Novinky

20.06.2014 - SAMOLEPKY a PLACKY Radia Rastafari!

Líbí se ti logo Radia Rastafari? Chceš si jím ozdobit své propriety či obydlí, a zároveň podpořit své rádio? Čti dál...

Foto k novince: SAMOLEPKY a PLACKY Radia Rastafari!

Zdravíme všechny fajns! Nabízíme placky a samolepky s logem Radia Rastafari! Obojí viz na obrázku níže a obojí je k mání ve verzi bílé (na světlé povrchy) a černé (na tmavé povrchy).

 

Placky mají průměr 3,7 cm a můžeš je mít za 25 kč/ks.
Chceš slevu? Kup si jich víc a rozprodávej ve svém okolí - výrazně tak podpoříš propagaci svého rádia! 10 ks placek = 200 kč (á 20,-), 50 ks = 750 kč (á 15).
 
Samolepky jsou 5x5 cm (čtverec, z nějž vyloupneš kruhové logo s prstem - viz foto níže).
Jeden kousek máš za 5 kč, chceš-li slevu, mrkej:
50 ks samolepek = 200 kč (á 4,-), 100 ks = 350 kč (á 3,50), 300 ks = 900 kč (á 3,-).

 

Aby poštovné a balné (podle hmotnosti činí od 30 kč výšenepřevýšilo hodnotu samolepek a placek, stanovili jsme minimální výši objednávky na 10 ks samolepek nebo 2 ks placek. Pokud jich tolik nevyužiješ, nezoufej - můžeteš je rozdat či rozprodat přátelům - o to víc podpoříš RR!;)

 

Jak objednat?

Napiš nám přes položku KONTAKT v hlavním menu webu RR. E-mailem následně domluvíme detaily. Poté tě vyzveme k provedení platby na náš transparentní účet (příjem platby můžeš sledovat kliknutím na BANK v horním menu našeho webu). Z organizačních důvodů prosíme pouze o platby převodem na účet nebo hotově (složenka se ti prodraží). Jakmile platba přijde, potvrdíme ti ji opět e-mailem (ten bude zároveň zárukou, že své zboží dostaneš!), a obratem pošleme zboží poštou.

 

Věříme, že tento systém bude dobře fungovat a že jej uvítáte stejně jako možnost opatřit si samolepky či placky s logem RR. Děkujeme za vaši podporu, neboť koupí podporujete propagaci svého Radia Rastafari!