Přidej se

Novinky

22.05.2011 - Rastafari Radio Flyer

Chcete pomoct rádiu, ale nemůžete finančně? Nevadí, máme pro vás možnost - velmi efektní pro rádio a snadnou a levnou pro vás. Náš fanoušek a velmi přínosný pomocník Mr. Grow vytvořil pro rádio propagační leták šikovný zejména v tom, že si z něj lidé mohou odtrhávat útržky s webovou adresou rádia. A jak nám tedy můžete pomoci?

Foto k novince: Rastafari Radio Flyer

1. stáhněte si LETÁK na webu rádia


2. barevně jej vytiskněte (slušná firma si řekne za kus 4-5 kč)


3. podélně nastříhejte útržky s webovkami a leták na hranici útržků podlepte izolepou (zabráníte tak tomu, aby si lidé s útržkem utrhli i kus letáku :o))


4. vylepte leták na jakékoli šikovné místo ve vašem okolí, kde jej uvidí lidé, které by rádio mohlo zajímat (v klubu, baru, hospodě, na střední škole apod.). Prosíme, nelepte je na lampy apod. - nechceme se podílet na znečišťování našich měst a vypadat, jako že nabízíme pochybný business:o).

To je všechno. Moc děkujeme, budeme rádi, když letáky obletí naši republiku a vy jste naše hlavní tam-tamy, protože právě díky vám se o rádiu mohou dozvědět davy lidí, zvýšit mu tak sledovanost, a tedy i atraktivnost pro sponzory - ti jsou totiž zásadní pro to, abychom rádio finančně utáhli, a tedy aby rádio přežilo.

 

Mr.Grow vzkazuje:

Tak teda, tady máte ten leták v rozlišení, který se dá normálně tisknout, jen se to musí tisknout bez okrajů - je to přesně formát A4. A taky doporučuju po rozstříhání těch proužků to zezadu podlepit izolepou nad těma proužkama. Potom se to dá pěkně odtrhnout a neroztrhne se ten leták.