Přidej se

Novinky

21.01.2011 - Vysílej s námi pozitivně!

Nejen pro všechny webmastery jsme připravili přehrávač, který si můžete vložit do Vašeho webu, a šířit tak s námi pozitivní vibrace.

Naším cílem je zažít českou scénu propojenou a spolupracující. K dosažení toho cíle jsme v předchozím půlroce odladili platformu na bázi komunitního internetového audio vysílání. Dáváme dohromady (nejen) české selektory, djs, soundsystémy a promotéry, kteří mají zájem svou hudbu (či jinou positive vibez činnost) sdílet a prezentovat pomocí této platformy, pracovně nazvané Radio Rastafari.
 

Hlavním prvkem jsou pravidlené pořady rezidentních djs či soundsystémů. Ve zbylém čase je selekcí z archivu zajištěno nepřetržité vysílání. Ve chvílích náhodné selekce z archivu sledujeme ostatní česká rádia, a pokud se některý z jejich pořadů věnuje reggae či rastafari, pak si dovolíme přenášet tyto spřízněné pořady (Reggae Express, Reggae Klub, Dubový high) na Radio Rastafari. Chceme tak vyjádřit podporu těmto pořadům a udržet rasta posluchače informované o české scéně. Přednost však mají rezidentní djs a soundsystems. Další rovinou, kterou tato platforma zamýšlí poskytovat, je rovina textová, reprezentovaná články z pera autorů našich i kteréhokoli ze spřízněných webů.


 

Chcete-li se podílet na šíření streamu


Vložte do svého webu přehrávač umístěním následujícího kódu:Hraje hned:
<iframe src="http://radio.rastafari.cz/play.php" width="145" height="100" frameborder="0" scrolling="no" allowTransparency="true"></iframe>

Ukázka:Hraje po kliknutí na play:
<iframe src="http://radio.rastafari.cz/play.php?playonclick=1" width="145" height="100" frameborder="0" scrolling="no" allowTransparency="true"></iframe>

Ukázka:
 

Chcete-li se podílet na tvorbě programu


  • - pošlete nám mp3 soubory (vlastní tvorbu, upoutávky na akce, zprávy či oznámení)

  • - kontaktujte nás, chcete-li vysílat pravidelný pořad