Přidej se

Literatura o reggae, Rastafari, konopí a dalších tématech

Časopis Legalizace, zásadní české periodikum nejen o konopné kultuře, všestranném využití konopí a trnité cestě k jeho úplné legalizaci. Nakupujte v e-shopu našeho partnera Legalizace zejména pestře tematicky zaměřenou literaturu.

 

Uvedete-li při nákupu v poznámce k objednávce heslo rastafari, dostanete od prodejce slevu 5 % a stejnou částkou podpoří partner provoz Radia Rastafari.

 

Literaturu z nabídky časopisu Legalizace nakupujte zde

Upozornění: vaše sleva bude odečtena až od hotové objednávky (celkové hodnoty zboží bez poštovného) - v nákupním košíku se tedy ještě neprojeví!

 

 

Z nabídky Radia Rastafari: Mark Miller - Bob Marley na cestě

 

Autor je bývalým členem technického týmu ("bedňákem") The Wailers, kterého si pro několik svých turné vybral osobně sám Bob Marley po prvním společném spliffu. Mark Miller v knize popisuje život kapely v zákulisí mezi koncerty, na cestách, v soukromí - vše, co s The Wailers osobně zažil. Dílo je tak významným zdrojem poměrně unikátních informací z neoficiálního života Boba a celé kapely.

Zároveň se jedná po dlouhé době o další titul v češtině, za jehož produkci k Bobovým 70. narozeninám zdviháme palce hore pro tým Jahmusic!

Knihu nabízíme za sympatických 250,- kč, z čehož 50 kč přímo podpoříte provoz Radia Rastafari!

Postup při objednávce viz níže.

 

 

 

 

Objednávejte závazně e-mailem přes kontakt. Po e-mailu doladíme detaily. Platba se provádí předem (potvrzovací e-mail od nás je zárukou, že své zboží dostanete), po připsání platby na náš transparentní účet zboží odesíláme. Můžeme přijímat pouze platby převodem na účet nebo hotově (ne složenkou).